Jan Thiel Beach: 6x hotel tips
Mijn favoriete beach area op Curacao is Jan Thiel Beach. Het is een mooie en beveiligde baai waar van alles te doen is. Tijdens mijn reizen op Curacao heb ik een aantal fijne resorts, b&b en hotels bezocht, hieronder heb ik de top accomodaties op een rijtje gezet. Ze bevinden zich allemaal op loopafstand van het strand, zijn schoon en netjes en worden hoog beoordeeld door andere reizigers. Tevens zijn het goede hotels als uitvalsbasis tijdens je roadtrip door Curacao. Ik vertel je graag waar je fijn kunt overnachten op Jan Thiel beach.
Een bijkomend voordeel als je in één van de resorts op Jan Thiel verblijft is, dat je een beachpass krijgt voor gratis entree op Jan Thiel Beach. Hier bespaar je aardig wat geld mee, daar kun je dan weer een paar lekkere cocktails van drinken tijdens het Happy Hour. Hieronder zet ik de 6 mooiste accomodaties met zwembad voor je op een rijtje.
6x mooie hotels met een zwembad op Jan Thiel Beach
Ik heb via Booking.com nergens zoveel mooie en leuke resorts gezien als in Jan Thiel. Echt heel moeilijk om een keuze te maken! Je kunt natuurlijk ook heel basic slapen en iets verder weg van het strand, bijvoorbeeld voor €48 per nacht slaap je al in een Boutique Hotel in het centrum van Willemstad. Maar als je dan toch op Curacao bent, is dicht bij het strand wel heel lekker toch?
1. Papagayo beach Resort & Hotel vanaf €150 per nacht ****
Het Papagayo beach hotel is en prachtig hotel pal aan het strand van Jan Thiel en is uitgerust met een prachtige infinity pool. Als hotelgast heb je toegang tot het strand met trendy beachclub. Daarnaast is er in het hotel een uitstekende sportschool en SPA aanwezig. De kamers zijn modern ingericht, uitgerust met airco en van alle gemakken voorzien. Tip: Boek een kamer met zeezicht, je betaalt hier iets meer voor, maar het uitzicht is prachtig en zeker de moeite waard.
2. Papagayo beach Resort vanaf €250 per nacht ****
Verblijf je liever in een luxere villa of bungalow met meerdere personen, kies dan voor het Papagayo Beach resort. Het resort heeft een tropische uitstraling en keuze uit royale twee-of drieslaapkamer villa’s. De villa’s zijn modieus en dynamisch ingericht met design meubelen voor een comfortabel verblijf. Op het resort bevindt zich ook een prima restaurant en een zwembad. Het resort wordt door gasten beoordeeld met een 8.8 en ligt tegenover het beach hotel van Papagayo
Kom hier helemaal tot rust. De villa’s zijn mooi en schoon. In het hoogseizoen betaal je €350 voor een luxe villa en in het laagseizoen slechts €250. Andere gasten beoordelen het resort met een 8.7.
3. Resort Livingstone Jan Thiel Beach vanaf €100 per nacht ****
Resort Livingstone is één van mijn favoriete accomodaties op Curacao. Het 4-sterren resort ligt centraal gelegen in de Jan Thiel baai op loopafstand van het strand en heeft mooie hotelkamers, appartementen en villa’s. Inmiddels meerdere keren verbleven op dit heerlijke resort in verschillende accomodaties en ze zijn allemaal prachtig. De villa’s en appartementen zijn ruim en schoon en uitgerust met airco, televisie, vaatwasser, koelkast en kookbenodigheden. Heb je geen zin om zelf te koken, boek dan je ontbijt en diner bij de kamer. Dit wordt geserveerd in het restaurant met uitzicht over het zwembad.
Via booking.com kun je dit heerlijke hotel boeken vanaf €100 per nacht voor een tweepersoonskamer en €190 per nacht voor een luxe villa met 2 slaapkamers. De gasten beoordelen dit hotel dan ook met een 8.
4. Morena Resort vanaf €140 per nacht ****
Dit prachtige ecologische resort wordt omgeven door tropische tuinen en ligt aan de Jan Thiel baai. Dit is het eerste Eco resort op het eiland en heeft onlangs een erkend milieumerk ontvangen. Dit bijzondere resort beschikt over mooie villa’s en appartementen met terrassen, een buitenzwembad en een SPA. Alle accomodaties zijn van alle gemakken voorzien, en bevinden zich op 5minuten lopen vanaf het strand en op 15min rijden vanaf Willemstad. De prijzen variëren tussen de €140 per nacht voor een keurig appartement met balkon tot €370 per nacht voor een luxe villa voor 8 personen. Bepaal zelf welke accommodatie geschikt is voor jouw ideale vakantieverblijf. Dit resort is absoluut een topper en wordt dan ook beoordeeld met gemiddeld een 8.8
5. Amalia Apartments tussen €24 en €100 per nacht ***
Dit prachtige appartementen complex valt direct op als je op de weg naar Jan Thiel rijdt, het is een mooi gebouw met een design uitstraling. Dit resort is eigenlijk helemaal niet zo duur terwijl het op een top locatie ligt dichtbij het strand en je huurauto kun je gratis voor de deur parkeren. Het complex beschikt over een zwembad met zonneterras en fijne ligbedden. Het zijn comfortabele kamers op een rustige locatie. Er zijn 9 kamers en 8 appartementen met eigen keuken beschikbaar.
Interessant voor de low-budget reizigers je kunt hier een low-budget kamer huren voor €25 per nacht. Zo zit je voor een prikkie op een top locatie op dit Caribische eiland. De prijzen van de kamers en appartementen variëren tussen de €75 en €100 per appartement. De eigenaar Haithem is tevens lokale kunstenaar en heeft alle accomodaties ingericht met teakhouten meubelen geïmporteerd uit Indonesië en versierd met lokale kunsten.
Accomodatie Tip!: Dit is onze favoriet..
6. Hibiscus Beach House tussen €80 en €95 per nacht incl ontbijt in de tuin ****
Deze fijne en moderne ingerichte B&B wordt gerund door Martin en Diana en ligt op een top locatie in Jan Thiel. Binnen 3 minuten lopen sta je op het strand. Gastvrijheid staat centraal in dit Beach house. Alles is tot in de puntjes verzorgd door de gastvrouw en gastheer. De accommodatie is schoon en ruim opgezet en de Caribische sfeer is ontzettend fijn. Elke ochtend wordt er in de tuin een vers ontbijt geserveerd. In de avond kun je gezellig nog even een drankje drinken met de andere gasten. Er zijn één en twee persoonskamers. Zelfs voor gezinnen kan er een driepersoonskamer geboekt worden. Ik verbleef hier alleen en had meer dan genoeg aanspraak, ook zeker interessant dus voor solo-reizigers.
Het Hibiscus Beach House wordt omgeven door tropische tuinen en alle kamers zijn uitgerust met airconditioning, een koelkast en een badkamer met een douche en een toilet. Mocht je liever in een appartement verblijven dan kun je ook via Hibiscus beach house een appartement huren in de buurt van Mambo Beach.
Tip! Boek de tweepersoonskamer aan de zwembad kant, dan rol je zo vanuit je bed het zwembad in, Heerlijk!
Meer Curacao?
- Curacao in beeld: Door deze foto’s wil jij NU naar Curacao
- Snorkelen met schildpadden in Curacao!
- Een bezoek aan Klein Curacao
- Wat je kunt doen op Curacao
- De mooiste stranden van Curacao
- De hoogtepunten van Curacao
- Streetart in Curacao, waar vind je de tofste graffiti?
Heb jij nog goede hoteltips voor Curacao? En wat is jouw favoriet? Laat hieronder een berichtje achter!
.
Hoi selma,
Bedankt voor je tips..
Vraagje;
Als je verblijft in hibiscus beach house of Amalia apartments krijg je dan ook de beachpass voor jan thiel baai erbij?
Helena
Hoi Helena, toen ik er was zat de beachpass niet bij het verblijf. Maar je zou het natuurlijk altijd even kunnen overleggen met de eigenaren van de B&B. Veel plezier op Curacao…
Selma Hoving
Wat is je favoriet? Amalia of hibiscus?
Dankjewel
Helena
Goeden morgen, mijn favoriet is Hibiscus. Er is een fijne tuin met zwembad bij het beachhouse. Diana de gastvrouw maakt elke dag een vers ontbijtje klaar en het is heerlijk om in de tuin te ontbijten. Daarnaast ligt Hibiscus dichter bij het strand, na ongeveer 3 minuten lopen sta je op Jan Thiel Beach. Fijne vakantie alvast. Ayo
Selma Hoving