Hotel tips Koprivshtitsa, traditioneel dorp in Bulgarije: onze favoriete accommodaties
In Bulgarije vind je alles: zon en Zwarte Zee, historische steden, een andere cultuur, mooie natuur, én leuke activiteiten! Koprivshtitsa is een fantastisch mooi traditioneel plaatsje, waar de tijd heeft stil gestaan, en waar tradities, die elders in Bulgarije al verdwenen zijn, nog volop leven. In dit artikel geef ik je verschillende tips over fijne accommodaties in Koprivshtitsa, één van de meest authentieke dorpen in Bulgarije!
Een logische route
De hotels die hier vermeld staan, hebben gemeen dat ze allemaal in Koprivshtitsa liggen en dat deze plek in een logische route door Bulgarije te passen is. We hebben zelf deze route afgelegd tijdens een roadtrip door Bulgarije. De trip werd gemaakt met onze twee kinderen van 11 en 8 jaar en is prima te doen! Met jongere kinderen raad ik aan om het eerste deel van de route af te leggen, tot aan de Zwarte Zee. Daar kan je dan nog even chillen, en van daaruit terugvliegen naar België/Nederland of Sofia. Dit is een veilige route.
Overnachten in Koprivshtitsa
Koprivshtitsa is een pareltje! Het is een schattig klein stadje, en eigenlijk ben je hier op enkele uren wel door, maar het is ook zalig om je op een terras te zetten, lekker te eten, en het ‘oude’ leven aan je te zien voorbijtrekken. Je kan hier een dagtrip naartoe maken vanuit Plovdiv, maar enkel is het al ruim 2 uur rijden. Leuker is het om hier één nachtje in te lassen en de sfeer van een traditioneel dorp/stadje écht te proeven.
Wij kozen voor: Sarafova Guest House
Sarafova Guest House ligt in het centrum van Koprivshtitsa, biedt gratis parkeerplaats en heeft overal gratis WiFi. Wat erg fijn is aan dit guest house zijn de geweldige locatie, en het feit dat dit een authentiek, gerestaureerd huis is uit 1820. Reizigers geven dit pension een 8,8.
Je slaap hier met 2 personen al voor €24 per nacht exclusief ontbijt. Voor de familiekamer (4 personen) betaalden wij €33 per nacht. Aanrader!
Budget guest house: Guest House Todorini Kashti
Guest House Todorini Kashti ligt in het centrum van Koprivshtitsa, biedt gratis parkeerplaats en een uitstekend ontbijt aan en heeft overal gratis WiFi. Het is erg fijn dat dit pension ook beschikt over een buitenzwembad en een binnenzwembad (in Koprivshtitsa koelt het ’s avonds snel af, vanwege de ligging) én dat je tegen een kleine toeslag gebruik kan maken van de hot tub of een massage kan boeken. Het pension heeft trouwens een uitstekend restaurant! Reizigers geven dit pension een 8,7.
Je slaap hier met 2 personen al voor €31 per nacht inclusief ontbijt. Voor de ruime familiekamer (4 personen) betaald je €46 per nacht.
Een prima keuze: Denis Guest House**
Nu, dit is een fijn twee sterren hotel! De ligging is prachtig: rustig, vlakbij restaurants, cafés en winkeltjes én vlakbij het mooie centrum. Het terras heeft een geweldig uitzicht. Het hotel heeft erg schone, nette kamers! Je slaapt hier al in een tweepersoonskamer vanaf €26 per nacht, met vier personen betaal je €36. Oh ja, en de inrichting is ook heerlijk! Boek Denis Guest House hier!
Tips Koprivshtitsa
Dit waren mijn tips voor Koprivshtitsa, een traditioneel dorp in Bugarije, dat wat ons betreft niet in je reisplanning mag ontbreken. Het is onwijs leuk om hier één nachtje te blijven slapen! Ga jij binnenkort ook een rondreis maken door Bulgarije, en wil je hier graag naartoe? Stippel een fly-drive uit en maak een prachtige rondreis door Bulgarije waarbij je ook Koprivshtitsa bezoekt. Met deze fijne tips voor hotels zit jij alvast goed!
Heb jij na het lezen nog vragen, laat hieronder een berichtje.